Ваш орієнтир в будівельному просторі

Гарантія і повернення

Гарантія 

В будівельному маркеті “Маяк” Ви маєте можливість придбати високоякісну продукцію, яка виготовляється на сучасному обладнанні згідно новітніх технологій виробництва. І, віпровідно, виробники надають документацію до кожного товару, гарантуючи високу якість і дотримання вимог діючого законодавства України.

При необхідності сертифікати відповідності стандартам, листи про несертифікацію, висновки СЕС та інші належні документи надаються на вимогу у встамовленому законодавством України порядку.

Ми цінуємо кожного клієнта та поважаємо Ваш вибір. Тому товари, які з тих чи інших причин Вам не підійшли, Ви маєте можливість при необхідності повернути або обміняти. 

Повернення/обмін товарів

Згідно законодавства, непродовольчі товари належної якості підлягають поверненню протягом 14 днів від дня придбання в цілісній упаковці без пошкоджень та слідів використання з відповідним документом, що підтверджує покупку (товарний чек, видаткова накладна). Для оформлення повернення потрібно мати при собі документ, що посвідчує особу (паспорт, водійське посвідчення).

Якщо Ви не задоволені якістю придбаної продукції або виявили дефект, брак виробництва тощо - Ви також маєте можливість звернутись до нас. Ми з радістю допоможемо - передамо товар на експертизу, сервісну перевірку тощо - і приймемо рішення разом з експертами.

Рішення по поверненню/обміну товарів приймається в індивідуальному порядку з можливістю повного/часткового повернення коштів або заміни на ідентичний.

До товарів, які не підлягають обміну або поверненню відносяться:

  • Рукавички.
  • Товари в аерозольній упаковці.
  • Лінійний та листовий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, наличник), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником).

В будь якому разі - наша команда завжди готова йти назустріч і вирішувати спірні ситуації разом з Вами!