Ваш орієнтир в будівельному просторі

Бренди

ODV Group

ODV Group

Кількість товарів : 157
Детальніше
Akfix

Akfix

Компанія розпочала свою діяльність в 2001 році для забезпечення потреб клієнтів життєво важливими продуктами в області будівництва та ремонту. Завдяки своєму багажу знань і винаходом нових технологій, компанія Akfix постійно розширює лінійку товарів і давно завоював міжнародний ринок поліуретанів та герметиків. Akfix - найбільший в Туреччині виробник аерозольної піни і силіконового герметика. Компанія поширює свою продукцію більш ніж в 108 країн по всьому світу. Крім того, продукти Akfix розроблені з урахуванням потреб ринку.
Кількість товарів : 93
Детальніше
Alenor

Alenor

Під ТМ Alenor виготовляються як будівельні, так і ущільнюючі стрічки на основі акрилових, каучукових, поліуретанових клеїв та бутилкаучукової композиції. В цехах компанії використовується сучасне обладнання від відомих європейських брендів. Виробництво продукції здійснюється на всіх етапах виробництва: від вхідної сировини до отримання товару покупцем. Співпраця зі світовими лідерами ринку по виробництву клеїв дозволяє отримувати товари високої якості, які відповідають потребам клієнтів як в будівництві, так і домашньому використанні.
Кількість товарів : 10
Детальніше
Alpina

Alpina

В основі історії успіху ТМ Alpina лежить винахід першої розчинної в холодній води фарби Alpinaweiss, що в перекладі з німецької означає “альпійська білизна”. У 1909 була зареєстрована окрема торгова марка Alpinaweiss, яка вже з того моменту і аж до сьогодні представлена в Західній Європі як основний товар-лідер серед інших лако-фарбових матеріалів. Перших вихід в світ самостійного бренду Alpina відбувся в 2004 році. На сьогодні торгова марка пропонує продукти на “всі випадки життя”: грунтовки, шпаклівки, штукатурки, водно-дисперсійні фарби, емалі, лаки, лазурі, декоративні маретіали — все, що може знадобитися домашньому майстру для ремонту в квартирі або заміському будинку.
Кількість товарів : 54
Детальніше
Anserglob

Anserglob

Історія компанії ANSERGLOB розпочалася в 1996 році, коли на будівельному ринку панував дефіцит вітчизняних матеріалів. Саме це стало поштовхом до відкриття ринку європейських товарів, а з 1998 року — впровадженню європейських технологій для власних виробничих потужностей. З роками продукція ANSERGLOB користувалась все більшим попитом і постала необхідність розширювати виробництво. Так у 2011 і 2013 роках були введені в експлуатацію заводи з виробництва сухих будівельних сумішей. Потім в 2016-2017 роках — заводи з виробництва пінопласту, а в 2019 році — завод тонуючих концентратів. На сьогодні ТМ ANSERGLOB виготовляє більше 50 найменувань сухих сумішей, 30 найменувань дисперсійних матеріалів та пінопласту. Всі заводи оснащені високотехнологічним обладнанням та автоматизованим процесом виробництва, що дозволяє виготовляти будівельні матеріали відповідно до сучасних вимог ринку.
Кількість товарів : 363
Детальніше
ANZA

ANZA

ТМ ANZA від початку свого існування поставила за ціль полегшити роботу малярів (!). Почавши з невеликого підприємства, компанія виросла до рівня провідного постачальника малярного інструменту в країни Північної Європи. І сталося це не випадково. Адже постійне вдосконалення товару і розширення асортименту відбувається з врахуванням відгуків професійних майстрів та малярів-аматорів. Саме нетиповий підхід дав можливість ТМ ANZA стати лідером ринку та створити товари відмінної якості.
Кількість товарів : 45
Детальніше
Apecs

Apecs

Назва торгової марки Apecs, створеної в 1992 році, походить від латинського слова “арех”, що в перекладі означає “вершина”. Це наочно демонструє корпоративну філософію компанії: виробництво товару, який знаходиться на вершині, в першу чергу за показником якості. Поступово асортимент товару розширювався, з’являлися все нові і нові товари, які відповідають міжнародним стандартам якості. І на сьогодні продукція компанії Apecs представлена в 13 країнах світу. Основна місія, яку бренд поставив перед собою — розробка якісних та надійних замково-скоб’яних товарів, які гарантуватимуть безпеку, комфорт і зручність у використанні. Для підтвердження цього товари бренду Apecs регулярно проходять добровільну сертифікацію, а також систематично випробовують стандартну лінійку продукції та новинки в лабораторії.
Кількість товарів : 193
Детальніше
AQUAPULSE

AQUAPULSE

Компанія AQUAPULSE — лідер як на українському, так і на міжнародному ринку серед товарів для поливу та зрошувальних систем. Перевірені роками та досвідом шланги, конектори та розпилювачі та за доступними цінами завоювали широку аудиторію покупців. Динамічний розвиток компанії забезпечує споживачів все новими та новими товарами, так як основні зусилля AQUAPULSE спрямовані на постійне удосконалення запропонованих продуктів. Останні новинки на ринку та надійні системні рішення для поливу саду та городу — ось пріоритетні напрямки діяльності компанії.
Кількість товарів : 30
Детальніше
Armatura

Armatura

Торгова марка Armatura являється найбільшим в Польщі виробником санітарно-технічних виробів та опалювального обладнання. Входить в склад групи компаній, які спеціалізуються на виробництві змішувачів для кухні та ванної кімнати, для раковин, для душу та біде, широкого асортименту кранів та санітарної кераміки. В виробництві змішувачів KFA Armatura забезпечує повний виробничий цикл від проектування, відливу, обробки, покриття та перевірки якості продукції, що забезпечує гарантію якості на надійності на всіх етапах виробництва. Змішувачі KFA Armatura користуються популярністю завдяки позиції розділення товарів за ціновою категорією — різні сегменти для покупців.
Кількість товарів : 161
Детальніше
ARMAWALL

ARMAWALL

Компанія ARMAWALL — український виробник малярних склохолстів та клею до них, а також малярних стрічок. Розпочавши свою діяльність в 1997 році, сьогодні компанія являється успішним брендом, який пропонує якісну будівельну продукцію та постійно вдосконалює її. ARMAWALL пропонує якісну продукцію, виготовлену за допомогою сучасних технологій на автоматизованих лініях та у відповідності до стандартів якості. Як результат — ретельний лабораторний контроль та точне дотримання технологій дають якісний продукт. Продукція стала відома і поза межами України та успішно експортується.
Кількість товарів : 6
Детальніше