+38 (0362) 65-34-46
+38 (097) 120-57-24
+38 (098) 052-59-97
Поділитись
Husqvarna

Шведська торгова марка Husqvarna відноситься до одного з найбільш заможних і перевірених брендів. Висока надійність, простота експлуатації та обслуговування, відносно доступні ціни - все це робить її недосяжною для більшості конкурентів. Що стосується споживчої оцінки, вона досить висока, про що свідчить стабільний попит на продукцію компанії у всьому світі.
На сьогоднішній день немає такої галузі, в якій би Хускварна була експертом. Догляд за газонами, спіл і розкряжування дерев, обробка грунту та багато іншого - будучи визнаним експертом у своїй галузі, виробники шведської садово-паркової техніки, неодмінно, прагнуть до досконалості. Чи жарт, щорічні інвестиції в розробку нових технологій і проектів складають сотні мільйонів доларів, і все тільки для того, щоб зробити роботу на присадибній ділянці максимально комфортним і безпечним.
Купуючи садову техніку Husqvarna, Ви будете мати тільки одну проблему - протягом мінімум 10 років, вона буде займати місце у Вашому гаражі або садовому будиночку. Чому так? Справа в тому, що надійність будь-якого агрегату, починаючи від бензопили, закінчуючи кущорізом, настільки висока, що інструмент Хускварна можна назвати вічним. А хто погодиться позбутися від хорошого і перевіреної речі і поміняти її на що-небудь інше? А тому, дана «проблема» має цілком зрозуміле і логічне пояснення.