+38 (0362) 65-34-46
+38 (097) 120-57-24
+38 (098) 052-59-97
Поділитись
AKFIX


Турецька компанія AKKIM почала виробництво будівельної хімії під торговою маркою AKFIX в 2001 році. Високоякісна продукція компанії AKFIX повністю відповідає сучасним вимогам у використанні хімічних матеріалів у будівництві.
 Компанія Akfix має в розпорядженні власні лабораторії, що працюють над розробкою інноваційних технологій; розробляє продукти вищої якості, використовуючи досвід і технологічні рішення відомих хімічних компаній, ексклюзивно виробляють хімічні компоненти, що входять до складу продуктів AKFIX. Вся продукція торгової марки Akfix орієнтована на будівельний сектор. Весь спектр товарів AKFIX виробляється на сучасній фабриці, обладнаній за найсучаснішими європейськими стандартами.
 Компанія Akfix виробляє і реалізує поліуретанові монтажні піни, силіконові і акрилові герметики і ущільнювачі, безліч видів клеїв; постійно розширює свій асортимент, дозволяючи прийняти майстерним вирішенням у високих показниках якості в будівництві, у виробничій сфері, а так само для ремонту та експлуатації цих об'ектв. Продукція AKFIX поставляється до своїх споживачів через широку дилерську мережу більш ніж в 30-ти країнах світу