+38 (0362) 65-34-46
+38 (097) 120-57-24
+38 (098) 052-59-97
Поділитись
Makel


Makel є провідним виробником і постачальником електротоварів у більш, ніж 40 країн, займаючи лідируючі позиції у забезпеченні галузі.
У 1977 році Компанія Makel початку виробничу діяльність з виготовлення електротоварів. Перший асортимент продукції складався з електричних розеток і вимикачів. Завдяки успішному старту, продовжувався розвиток компанії, її виробничих потужностей і розширювалася номенклатура виробів.
З 1987 року в асортимент продукції увійшли автоматичні вимикачі, переносні побутові подовжувачі, реле контролю реактивної потужності та електричні лічильники. Підтримуючи якість своєї продукції, компанія Makel поступово завойовує внутрішній турецький ринок, і починає поставки своєї продукції за кордон.
В даний час компанія Makel має 45000 квадратних метрів критих виробничих приміщень, розташованих в Стамбулі (Туреччина). Підприємство, що працює на цих площах, оснащено високопродуктивним виробничим обладнанням та передовими технологіями. Має багатоступеневу систему контролю продукції, що випускається.
Продукція, що випускається компанією, має сертифікацію на відповідність вимогам стандартів Німеччини (TSE, VDE), Росії і України, Туреччини та низки інших країн. Система контролю і забезпечення якості на виробництві компанії Makel сертифікована на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001: 2008. Вироби компанії мають знак CE, що є перепусткою на ринки об'єднаної Європи.