+38 (0362) 65-34-46
+38 (097) 120-57-24
+38 (098) 052-59-97
Поділитись
Гарантія

Гарантія та сервісне обслуговування

В будівельному маркеті “Маяк” Ви маєте можливість придбати високоякісну продукцію за розумними цінами. Ми дуже цінуємо наше співробітництво і створюємо максимально комфортні для Вас умови. Понад усе ми дбаємо про свою репутацію. 

Всі представлені товари , які підлягають обов'язковій державній сертифікації, мають відповідні документи. 

Саме тому БМ “Маяк” гарантує високу якість пропонованих товарів та їх відповідність високим стандартам. 

Якщо Ви не задоволені придбаною Вами продукцією, є можливість повернути або обміняти товар. Ця процедура не матиме ускладнень, якщо дотримуватися декількох простих правил. Ми цінуємо нашого клієнта, тому завжди готові розглянути подібні ситуації і прагнемо знайти найбільш зручні для Вас рішення. Гарантія якості товарів і уважність до клієнтів — запорука нашого з Вами плідного співробітництва. 

Повернення товарів

Згідно законодавства України непродовольчі товари можна повернути протягом 14 днів з моменту покупки. Товар приймається, якщо він не був використаний, знаходиться в оригінальній упаковці, має повну комплектацію, пломби на ньому не пошкоджені, повертається в тому самому стані, в якому був придбаний. Також Ви повинні обов’язково показати оригінальний чек або видаткову накладну.