+38 (0362) 65-34-46
+38 (097) 120-57-24
+38 (098) 052-59-97
Поділитись
Vidaron


VIDARON – марка виробів для захисту, консервації і декораії деревини, заснована в Скандинавії, жителі майстерно доглядають за дорогоінною деревиною. В міфології давніх вікінгів був язичницький бог покровитель дерев, Відар, назва марки походить від його імені. В наш час ми маємо можливість користуватися древніми знаннями скандинавів через вироби марки Vidaron.

  Vidaron створює свої продукти для тих, хто хоче комплексно доглядати за виробами з дерева, які створюють в помешканнях відчуття теплоти та затишку. Продукція марки Vidaron задовольнить вимоги та потреби як аматорів, так і справжніх майстрів по дереву, які шукають найвдаліших професійних рішень.

   Vidaron - експерт з захисту, консервації та декорування деревини. У своїх виробах марка використовує новітню технологію Teflon® surface protektor. Використовувані технології продовжують термін експлуатації виробів з дерева.

 Відарон Польща представляє: лаки для зовнішніх робіт, фасадів, садової мебелі, брусу, лазні, альтанки, воріт. Засоби для фарбування фасадів дерев'янних будинків, фасадів будинку з дерева, будинків з брусу. Лак для дерев'яних фасадів. Лак для підлоги. Лак для меблів. Безпечні для дітей, екологічно чисті лаки та емалі для іграшок. Лак без запаху. Лак безпечний для дітей.


www.vidaron.com.ua