+38 (0362) 65-34-46
+38 (097) 120-57-24
+38 (098) 052-59-97
Поділитись
TERMOLIFE

 Основним напрямком діяльності компанії "Термолайф" є виробництво мінераловатної продукції - необхідного елемента для всіх сегментів теплоізоляційних і звукоізоляційних робіт будівельної галузі. 
 Обираючи продукцію "Термолайф" ТМ, Ви вибираєте надійність, якість і професіоналізм. Ви можете бути впевнені в тому, що кам'яна вата "Термолайф", виготовлена ​​з базальтового мінерального волокна, є екологічно чистою, гарантовано довговічною, має всі необхідні сертифікати і відповідає європейським стандартам якості. Мінераловатна продукція "Термолайф" високоякісна, доступна в ціні, зручна у застосуванні і незамінна в сучасних будівельних і ремонтних роботах. 
 До головних критеріям комфортності житла відносяться звукоізоляція і теплоізоляція, іншими словами - захист від впливу зовнішніх факторів. Саме це забезпечує продукція "Термолайф", виготовлена ​​з натурального базальтового волокна і відповідна європейським стандартам якості. Знижуючи енерговитрати, забезпечуючи комфорт усередині приміщень і естетику зовнішніх фасадів, теплозвукоізоляційні матеріали з кам'яної вати є доступним, ефективним і ергономічним варіантом, підказаним природою для створення комфортного життя сучасної людини. Легкість у застосуванні, широкий асортимент будівельної ізоляції "Термолайф" гарантує надзвичайно професійне рішення об'ємного спектру завдань кінцевого споживача.

www.termolife.com.ua