+38 (0362) 65-34-46
+38 (097) 120-57-24
+38 (098) 052-59-97
Поділитись
Бренди
 • Торгова марка Ceresit, що належить компанії ТОВ «Хенкель Баутехнік», є однією з найпопулярніших брендів на нашому ринку. Більше 100 років під маркою Ceresit виготовляють будівельні матеріали, що відрізняються високою якістю і довговічністю.

 • «Хенкель Баутехнік (Україна)» відрізняється системним підходом, пропонуючи готові системи облицювання, теплоізоляції і обробки фасадів, системи облаштування підлог, гідроізоляції і гідрофобізації. 

 • СІНІАТ / SINIAT - це міжнародний лідер в галузі будівельних рішень, пов'язаних з виробництвом гіпсокартону та сухих гіпсових сумішей, який реалізовує унікальні можливості, розширює існуючі кордони доступних і екологічних рішень, модернізує способи будівництва і націлений на збагачення індустрії.
  Сьогодні  СІНІАТ пропонує споживачеві гіпсокартон та гіпсові сухі суміші PLATO, металевий профіль і аксесуари для гіпсокартону, гіпсовий щебінь для цементної промисловості.
 • ТзОВ «Снєжка-Україна» – один з лідерів лакофарбової промисловості України, і найбільший виробник продукції на водній основі. У асортименті заводу є водоемульсійні фарби, акрилові емалі, шпаклювальні маси, захисні та закріплюючо-грунтуючі засоби, клеї. 

 • TIS

  Компанія «ТІС» - провідний український виробник оздоблювальних профілів. Висока якість виробів компанії дозволяє використовувати їх при оздобленні найрізноманітніших приміщень(від дитячих садків до офісних та торговельно-розважальних центрів). Вся продукція компанії екологічно безпечна та має відповідні сертифікати.

 • IEK

  Міжнародна електротехнічна компанія «IEK» – найбільший російський виробник електротехнічної продукції. Дана продукція призначена для будівництва, житлово-комунального господарства і промислових підприємств. Торгова марка «IEK» вже понад 10 років відома на українському ринку, є гарантом надійності і безпеки та добре знайома професіоналам.

 •  Компанія - ПАТ «ПлазмаТек» є виробником зварювальних електродів, виробничий випуск яких складає понад 2000 тон на місяць.
   Використовуючи інноваційні технології і системний підхід, компанія забезпечує споживачів зварювальними матеріалами найвищої якості. 
   Контроль випуску продукції здійснюється на кожному етапі, використовуючи найкращу сировину вітчизняного та імпортного виробництва. 

 •  Основним напрямком діяльності компанії "Термолайф" є виробництво мінераловатної продукції - необхідного елемента для всіх сегментів теплоізоляційних і звукоізоляційних робіт будівельної галузі.
   Обираючи продукцію "Термолайф" ТМ, Ви вибираєте надійність, якість і професіоналізм. Ви можете бути впевнені в тому, що кам'яна вата "Термолайф", виготовлена ​​з базальтового мінерального волокна, є екологічно чистою, гарантовано довговічною, має всі необхідні сертифікати і відповідає європейським стандартам якості

 • Торгова марка Момент включає в себе широкий ряд товарів "на всі випадки життя". Сюди входять універсальні контактні клеї, взуттєві клеї, клей дляпробки, секундні клеї, епоксидний клей, шпалерні клеї, клей для дерева,монтажний клей, герметики, монтажна піна, універсальна клеюча стрічка. Незалежно від Вашої потреби Ви завжди знайдете потрібне рішення серед товарів торгової марки Момент. Товари Момент рекомендуються як для професійного, так і широкого застосування.
 • TRIORA — це торгова марка, яка з 2003р. випускає фарбигрунтовкилакиштукатурки та багато інших продуктів для зовнішніх і внутрішніх робіт.
  Інтер'єрні та фасадні покриття, одержані за допомогою фарб та штукатурок TRIORA, не тільки екологічно безпечні, мають високу міцність і довговічність, та є унікальними за своїм декоративним властивостями. Фарби TRIORA коліруються (тонуються) у більш ніж 900 кольорів і відтінків.


 • Makel є провідним виробником і постачальником електротоварів у більш, ніж 40 країн, займаючи лідируючі позиції у забезпеченні галузі.
  У 1977 році Компанія Makel початку виробничу діяльність з виготовлення електротоварів. Перший асортимент продукції складався з електричних розеток і вимикачів. Завдяки успішному старту, продовжувався розвиток компанії, її виробничих потужностей і розширювалася номенклатура виробів.
 • Для споживачів продукція ТМ Colombo вже давно є синонімом якісної і надійної санітарної кераміки. За останні роки пропозиція від ТМ Colombo значно розширилася. Сьогодні під торговою маркою Colombo ви можете придбати високоякісну санітарну кераміку, акрилові ванни та меблі для ванних кімнат.

 • VIDARON – марка виробів для захисту, консервації і декораії деревини, заснована в Скандинавії, жителі майстерно доглядають за дорогоінною деревиною. В міфології давніх вікінгів був язичницький бог покровитель дерев, Відар, назва марки походить від його імені. В наш час ми маємо можливість користуватися древніми знаннями скандинавів через вироби марки Vidaron.

 • Сьогодні KREISEL займає одну з лідируючих позицій на українському ринку сухих будівельних сумішей.
  Найважливішою перевагою компанії на ринку завжди вважалась висока якість продукції та відмінний сервіс. Під якістю продукції ми розуміємо не тільки виконання технічних вимог, наявність необхідних сертифікатів і свідоцтв, але й постійний лабо­раторний і технічний контроль. Найвища якість нашої продукції - пріоритет марки KREISEL.
 • Теплолюкс уособлює комфорт і надійність для мільйонів споживачів у всьому світі. Теплолюкс представляє серію електроприладів і систем для забезпечення домашнього комфорту.
  У лінійці теплих підлог Теплолюкс є готові рішення, як для комфортного обігріву невеликої ванної кімнати, так і для основного опалення просторій вітальні. Випускається спеціальна серія теплих підлог підвищеної потужності для використання в «холодних» приміщеннях: на балконах, лоджіях, в зимових садах.
 • Підприємство Kronospan UA є одним з найбільших в Україні виробників листових матеріалів на підставі деревини - ламінованих і шліфованих ДСП, і постформінгу. Продукція підприємства заслужено користується високим попитом в Україні та країнах СНД. Крім того підприємство поставляє на ринок плити МДФ, шліфовані і лаковані ХДФ, глянцеві плити HDD, плити з орієнтованою длінноразмерной стружки (OSB), ламіновані підлоги, стінні декори, підвіконня, аксесуари та інші види продукції групи Kronospan.
 • На сьогоднішній день ТОВ «Кроно-Україна» є провідним виробником деревостружкових плит та інших продуктів на основі ДСП (ДСП ламіновані та стільниці) в Україні, а також єдиним на території країни виробником плит OSB. Виробничі потужності підприємства сьогодні складають більше 700 тис. м3 в рік, 100 тис. м3 з яких – плита OSB/3. Для ламінування плит ДСП в наявності є 6 установок з потужністю 40 млн. м2 в рік. Крім того, підприємством виготовляються стільниці в обсязі близько 1,5 млн. м2 в рік та імпрегнований декоративний папір.

 • Компанія Akfix виробляє і реалізує поліуретанові монтажні піни, силіконові і акрилові герметики і ущільнювачі, безліч видів клеїв; постійно розширює свій асортимент, дозволяючи прийняти майстерним вирішенням у високих показниках якості в будівництві, у виробничій сфері, а так само для ремонту та експлуатації цих об'ектв. Продукція AKFIX поставляється до своїх споживачів через широку дилерську мережу більш ніж в 30-ти країнах світу
 • ОТТО farbe - це марка виробів для захисту та декорування інтер’єрів і фасадів будинків, а також оздоблення деревини та металу.
  Покриття, створене з використанням виробів ТМ OTTO farbe, довершує стиль як інтер’єру, так і екстер’єру, і служить для міцності стін, захищає їх від шкідливого впливу. Фарби зручні у використанні навіть для майстра-початківця: легко наносяться, мають гарну покривну здатність, характеризуються відмінною адгезією з основою. 

 • Корпорація ТехноНІКОЛЬ представляє широкий асортимент продуктів для будівництва: рулонні покрівельні матеріали, дренажні мембрани, полімерні мембрани для плоскої покрівлі, теплоізоляційні матеріали, композитна і бітумна черепиця, герметики, руберойд.
  Продукцію «ТехноНІКОЛЬ» відрізняються високою теплозберігаючою здатністю, пожежною безпекою, звукопоглинанням, гідрофобністю, міцністю і стійкістю до деформації. Усі теплоізоляційні матеріали марки «ТехноНІКОЛЬ» виробляються згідно з технічними умовами, сертифіковані і екологічно безпечні.

 • Продукція ROCKWOOL застосовується для утеплення, звукоізоляції і вогнезахисту, призначена для всіх видів будівельних конструкцій будівель і споруд, а також для кораблебудування, промислового обладнання, трубопроводів та повітропроводів.
  Важливим напрямком в діяльності компанії ROCKWOOL є просування енергозбереження.
 • "Артісан"  визнаний лідерау виробництві будівельної хімії і клеїв для різних матеріалів. "Артисан" постійно оновлює асортиментний ряд продукції . Щоденна робота технологів і лаборантів дозволяє  впроваджувати у виробництво матеріали найвищих стандартів за новітніми технологіями.  Купити продукцію ТМ Артісан - значить бути впевненим у якості продукту і успіху будівельних чи ремонтних робіт. 

 • TM Anserglob займається розробкою і виробництвом сухих будівельних сумішей та дисперсійних матеріалів.
  Заводи знаходяться в Херсонській та Житомирській областях. Вони розроблені і виготовлені одним з кращих європейських виробників обладнання, "Rafiz". Все виробництво енергетично економічне, повністю автоматизове і обладнане найсучаснішим програмним управлінням.
 • Бренд Kolorit має тісні виробничі зв’язки з компанією Tikkurila Group. Це дозволяє безперервно переймати досвід провідного виробника лакофарбових матеріалів в усьому світі і впроваджувати його у виробництво в Україні, стежити за всіма новинками і активно брати участь в розробці сучасних продуктів.
   Kolorit стежить за тенденціями в екологічну безпеку продукції, щоб захистити Вас від згубного впливу шкідливих речовин. Продукція має екологічний сертифікат відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 14024, що підтверджує її поліпшені характеристики щодо впливу на навколишнє середовище і здоров’я людини. Бренд ретельно відбирає сировину, яка потім включається до складу фарби. Продукція не містить: важкі метали, феноли, алкілфенолетоксілати.

 • Шведська торгова марка Husqvarna відноситься до одного з найбільш заможних і перевірених брендів. Висока надійність, простота експлуатації та обслуговування, відносно доступні ціни - все це робить її недосяжною для більшості конкурентів. Що стосується споживчої оцінки, вона досить висока, про що свідчить стабільний попит на продукцію компанії у всьому світі.
 • Мототехніка PARTNER відноситься до одного з брендів групи HUSQVARNA, при цьому бренд сильний позиціями в Європі і особливо відомий і поважаємо на ринку Скандинавії. Продукція під торговою маркою PARTNER включає широкий асортимент садової техніки, а також обладнання з бензиновими двигунами для будівельних і рятувальних робіт.
 • Інструменти «Макіта» відзначаються високою якістю та надійністю. Водночас це складні, високотехнологічні вироби, які мають бути забезпечені сервісним та гарантійним обслуговуванням. ТОВ "Макіта - Україна", яка є єдиним офіційним постачальником продукції в Україну, має необхідні комплектуючі для забезпечення сервісу та оснащення до інструментів.

 • Компанія GARDENA пропонує повний асортимент товарів для догляду за садом - будь то системи поливу, насоси, садові ставки, продукція для обробки грунту, догляду за газонами, деревами та чагарниками або садовий інструмент. На сьогоднішній день компанія GARDENA визнана провідним брендом на ринку високоякісного садового інструменту в Європі і представлена більш ніж в 80 країнах по всьому світу.
 • Американська компанія mcculloch, історія якої розпочалася в 1946 році, є справжнім професіоналом у виробництві садової техніки. Унікальні технічні розробки допомогли бренду досягти лідерства на ринку такого обладнання, як ланцюгові пили, тримери та кущорізи. Завоювавши визнання Європи, компанія змогла відкрити виробництво в Італії, яке на сьогоднішній день є найбільшим за обсягом випуску садового інструменту. 
 • "Іскра" — єдина в Україні компанія, яка дарує людям світло в усіх галузях сучасного життя. Світло від "Іскри" світить не лише в Україні, а й далеко за її межами.
  "Іскра" — це потужна світлотехнічна компанія з високопродуктивним обладнанням, яка має повний цикл виробництва — від наукових розробок до виготовлення складових та готової продукції. Товарний асортимент налічує понад 280 видів ламп розжарювання спеціального та загального призначення, кварцево-галогенові лампи, лампи-фари, мініатюрні лампи, автомобільні лампи, прожектори, компактні люмінесцентні лампи.

 • Продукція ТМ ЗЕБРА – це високоякісні емалі для дерева і металу, ґрунтовки, лаки для різних поверхонь.
  Фарбувати «ЗЕБРОЮ» стало доброю традицією. Девіз торгової марки ЗЕБРА «Фарба, яку ми робимо для себе», що несе повідомлення про стабільну високу якість без прагнення омани споживача. Прагнути до еталону якості, формувати нові стандарти – це мета ТМ ЗЕБРА
 • Продукти торгової марки «Мальва» – це органорозчинні емалі, грунтовки, лаки та клейові продукти, які спрямовані на задоволення основних потреб, що виникають у споживача.
  ТМ «Мальва» – це кращий вибір для споживача, який бажає придбати продукт гідної якості за розумною ціною. Основний месседж цієї ТМ – національний стандарт якості.
 • «СІМ'Я» - молода і сучасна, стрімко розвивається. Пропонуємо Вашій увазі будівельні матеріали з полістиролу (EPS, ХPS) гарантовано високої якості, вироблені за найсучаснішими технологіями з використанням європейського автоматизованого обладнання. Перевагою нашої компанії є прийнятні ціни на якісний товар і відповідність продукції всім вимогам якості, прийнятих в Україні.
 • Компанія Apecs професійно займається замками більше двох десятиліть. За цей період марка Apecs стала однією з найвідоміших і затребуваних в СНД. За відносно невеликий термін компанії dдалость накопичити колосальний досвід роботи, оскільки останні двадцять років ринки цих країн є самими динамічно зростаючими в світі.
 • Фарба в аерозолі  NEW TON® це результат плідної роботи команди складаються з професіоналів у своїй справі - людей які приймають найактивнішу участь у постійному і успішному розвитку торгового бренду.
  Вагомі переваги аерозольних фарб:
  • використовується алкідна емаль, посилена акрилатами.
  • мають високу покрівельну здатність.
  • яскраве глянцеве рішення кольори згідно з європейським колірним класифікатором RAL.
  • висока стійкість до механічних впливів.
  • спеціальна система клапанів і головки для розпилення двет економну витрату фарб NEW TON.